Warszawa: 796-018-825 | Łódź: 733-869-020 warszawa@szkola-muzyki.pllodzszkola-muzyki.pl

BARTOSZ MICHNIEWICZ

Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, specjalność „Wokalistyka jazzowa”, obecnie student Akademii Muzycznej w Katowicach.

Jego głos możecie Państwo usłyszeć na debiutanckich albumach w roli chórzysty u m.in. Ralpha Kamińskiego „MORZE” lub Patrycji Zarychty „Szczęście”, współpracuje z instrumentalistami.

Występował na scenie m.in. Radiowej Trójki bądź “Starego Maneżu” w Gdańsku. Brał udział w licznych warsztatach jazzowych. Uczestnik jednej edycji talent show “Idol”.

Obecnie jest wokalistą zespołu wokalnego “The Voices”.

Bartosz o sobie: “Patrzę na głos bardzo indywidualnie, wykorzystuję kilka technik nie fiksujac się na jednej, staram się wykrzesać z głosu co najlepsze, bez względu na to na jakim etapie jest student. Głos ludzki to moja pasja, zarówno pod katem anatomicznym jak i artystycznym.”

Linki:

Bartosz Michniewicz – Wicked Games