AGATA BARTŁOMIEJCZYK

Wiola - nauka śpiewu w Warszawie

Agata Bartłomiejczyk – mezzosopran – pochodzi z Lublina, od kilku lat mieszka w Łodzi. Jest absolwentką Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie. Z wynikiem bardzo dobrym ukończyła studia I stopnia na kierunku wokalistyka w Akademii Muzycznej w Łodzi, gdzie obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich.

Na scenie występuje „od zawsze”. Kocha muzykę i jest otwarta na różne jej gatunki. W wolnych chwilach współpracuje z Jan Jarecki Trio. Spełnia się zarówno wykonując utwory klasyczne, jak i jazzowe, ponieważ wierzy, że zachowując zdrowy rozsądek emisja klasyczna nie wyklucza śpiewania utworów rozrywkowych (i odwrotnie).

Przez wiele lat współpracowała z lubelskim teatrem Panopticum, gdzie miała okazję występować między innymi w roli Kota w butach w spektaklu słowno-muzycznym „Kot..”, czy wcielając się w bohaterki różnych musicali w montażu „W takt miłości”. Śpiewała z chórem Kantylena oraz z chórem Kasjopea  (z którym nagrała dwie płyty jako solistka). Miała także okazję wystąpić na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi w roli Gryzetki w spektaklu „Wesoła Wdówka”, który realizowany był w ramach współpracy Akademii Muzycznej z Teatrem Muzycznym.

Jest osobą zorganizowaną i pracowitą. Stara się robić wszystko na 100% i wkłada w muzykę dużo serca. Jako pedagog jest wyrozumiała, ale nie pobłażliwa 😉 Sukces jej uczniów jest dla niej równie ważny, co własny. Dzieli się swoją pasją  i pragnie zaszczepić innych miłością do śpiewu. Agata wychodzi z założenia, że śpiew ma właściwości terapeutyczne i poprawia samopoczucie, dlatego zachęca Państwa do wspólnego muzykowania.

Jeśli szukasz lekcji śpiewu, zajęcia z Agatą  okażą się spełnieniem marzeń!