Pomożemy Ci uwierzyć, że wszystko jest możliwe
dzięki Music School spełnisz muzyczne marzenia!

Chcesz umieć świetnie śpiewać, zagrać na instrumencie ukochaną melodię lub nauczyć się sprawnie posługiwać głosem? Zacznij już od dziś!

Nauka gry na wymarzonym instrumencie

jest na wyciągnięcie ręki.

Zapisz się na lekcję próbną: 55 zł za 25 minut lekcji próbnej.
Tutaj możesz zapłacić przez bezpieczny system płatności Dotpay:

PAMIĘTAJ!

Zajęcia w Music School objęte są gwarancją zadowolenia – jeśli lekcja próbna Ci się nie spodoba i będziesz niezadowolony – zwrócimy Ci całą kwotę za tę lekcję!

Po zapłaceniu za lekcję oczekuj od nas telefonu- zaproponujemy Ci wolne terminy.

Po umówieniu terminu lekcji próbnej, możesz przenieść jej termin najpóźniej na dzień przed planowanymi zajęciami do godziny 20:00 pod numerem telefonu: 796 018 825.

„Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna!” – Napoleon Hill

 • Jak długo trzeba czekać na pierwsze efekty nauki?
 • Ile czasu potrzeba, aby nauczyć się grać na gitarze?
 • A ile, aby nauczyć się grać ulubioną piosenkę na pianinie?
 • Czy w wieku 46 lat można jeszcze nauczyć się grać na skrzypcach?
 • Znajomi mówią, że mam fajny głos, ile czasu zajmie, zanim nauczę się śpiewać?
 • Czy trudno jest się nauczyć grać na saksofonie?
 • W przyszłym tygodniu mam prezentację nowego produktu przed ważnym klientem, czy dwie lekcje emisji głosu dla managerów wystarczą, abym świetnie wypadł?
 • Czy naprawdę w Music School można się nauczyć grać zupełnie od „zera”, nawet jeśli nie znam nut? – z takimi pytaniami mamy do czynienia najczęściej, damy więc może kilka wskazówek, które pomogą osobom niezdecydowanym:
   1. Czas jaki jest potrzebny do opanowania gry na instrumencie lub nauczenia się utworu to bardzo indywidualna kwestia. Zależy głównie od ćwiczeń w domu, ponieważ zajęcia w Music School odbywają się zwykle jeden- dwa razy w tygodniu.  Najważniejsze, aby nauka gry lub wokalu odbywała się regularnie. Z naszych obserwacji wynika, że już po 2-3 latach solidnej pracy Uczniowie grają bardzo ciekawe utwory, ale do opanowania podstaw zwykle wystarcza nawet rok zajęć.
   2. W Music School nie stawiamy naszym Uczniom granicy wieku. Naukę można rozpocząć w każdym momencie życia. I nie potrzeba do tego wcześniejszego przygotowania, uczymy również od poziomu zupełnie początkującego. Nauka wokalu oraz nauka gry na instrumencie to wspaniałe przeżycie dla każdego, dla kogo ważne jest realizowanie muzycznych pasji.

 

Jeśli interesuje Cię nauka śpiewu lub nauka gry na instrumencie w mieście Warszawa, skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją przygodę z muzyką!