Przyjmujemy zapisy na indywidualne kursy wakacyjne.

Dołącz do nas w każdej chwili!

 

Jakie kroki należy podjąć, aby się zapisać?

1. Opłać lekcję próbną poprzez dostępny na naszej stronie bezpieczny system Dotpay.
2. Po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty skontaktujemy się z Tobą mailowo w celu ustalenia terminu wybranych przez Ciebie zajęć.
3. Po wybraniu terminu pojawiasz się w Music School i nas testujesz.
4. Jeśli jesteś zadowolony, zapisujemy Cię na zajęcia. Masz możliwość wybrania spośród różnych trybów nauki i różnych częstotliwości lekcji. Na pewno znajdziesz dla siebie dobre rozwiązanie.

Co jeśli nie będziesz zadowolony z lekcji próbnej? Nie martw się, zwrócimy Ci pieniądze. Nasze zajęcia objęte są gwarancją zadowolenia.

Nie chcesz korzystać z systemu Dotpay? Zadzwoń lub napisz do nas na biuro@szkola-muzyki.pl – omówimy szczegóły Twojej lekcji 🙂
Do zobaczenia na Brackiej!


 

Pomożemy Ci uwierzyć, że wszystko
jest możliwe – dzięki Music School
spełnisz muzyczne marzenia!

„Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna!” – Napoleon Hill

Zastanawiasz się:

  • Jak długo trzeba czekać na pierwsze efekty nauki?
  • Ile czasu potrzeba, aby nauczyć się grać na gitarze?
  • A ile, aby nauczyć się grać ulubioną piosenkę na pianinie?
  • Czy w wieku 46 lat można jeszcze nauczyć się grać na skrzypcach?
  • Znajomi mówią, że mam fajny głos, ile czasu zajmie, zanim nauczę się śpiewać?
  • Czy trudno jest się nauczyć grać na saksofonie?
  • W przyszłym tygodniu mam prezentację nowego produktu przed ważnym klientem, czy dwie lekcje emisji głosu dla managerów wystarczą, abymświetnie wypadł?
  • Czy naprawdę w Music School można się nauczyć grać zupełnie od „zera”, nawet jeśli nie znam nut?

Odpowiadamy:

  1. Czas jaki jest potrzebny do opanowania gry na instrumencie lub nauczenia się utworu to bardzo indywidualna kwestia. Zależy głównie od ćwiczeń w domu, ponieważ zajęcia w Music School odbywają się zwykle jeden- dwa razy w tygodniu.  Najważniejsze, aby nauka gry lub wokalu odbywała się regularnie. Z naszych obserwacji wynika, że już po 2-3 latach solidnej pracy Uczniowie grają bardzo ciekawe utwory, ale do opanowania podstaw zwykle wystarcza nawet rok zajęć.
  2. W Music School nie stawiamy naszym Uczniom granicy wieku. Naukę można rozpocząć w każdym momencie życia. I nie potrzeba do tego wcześniejszego przygotowania, uczymy również od poziomu zupełnie początkującego. Nauka wokalu oraz nauka gry na instrumencie to wspaniałe przeżycie dla każdego, dla kogo ważne jest realizowanie muzycznych pasji.

ssx