Zapisz się!

Zapisz się do Music School już dzisiaj- zapisy przyjmujemy przez cały rok.

Prowadzimy zajęcia indywidualne, dlatego naukę można rozpocząć w dowolnym momencie.

Jakie kroki należy podjąć, aby się zapisać?

1. Wybierz instrument na którym chcesz nauczyć się grać/ lub wokal/ lub emisję i wymowę.
  2. Opłać lekcję próbną (25 minut za 55 zł) przez bezpieczny system płatności Dotpay:[betteroffer]Rozpocznij naukę w Music School- zapisz się na lekcję próbną.[/betteroffer][betterpay amount=”55″ amount_sms=”” sms_nr=”” sms_id=”” button=”https://szkola-muzyki.pl/wp-content/uploads/2015/10/first.png” description=”Lekcja próbna” validity=”0″ validity_unit=”d” ids=””][/betterpay]
  3. Napisz do nas maila: biuro@szkola-muzyki.pl z informacją, jakie zajęcia Cię interesują oraz w jakich dniach i godzinach jesteś dostępny. Podaj również numer telefonu, abyśmy mogli oddzwonić. Ewentualnie możesz poczekać też na kontakt mailowy z naszej strony.
  4. Po wybraniu terminu pojawiasz się w Music School i nas testujesz 😉
  5. Jeśli jesteś zadowolony, zapisujemy Cię na zajęcia 🙂 Masz możliwość wybrania spośród różnych trybów nauki i różnych częstotliwości lekcji 🙂 Na pewno znajdziemy dla Ciebie dobre rozwiązanie!

Hmm, a jeśli nie będziesz zadowolony?

Nie martw się- zwrócimy Ci pieniądze. Nasze zajęcia są objęte gwarancją zadowolenia 🙂

Czas spełnić muzyczne marzenie!

Lekcja próbna trwa 25 minut- dzięki niej przekonasz się, że Music School jest czymś dla Ciebie!

W ciągu 24h (ach, w niedziele nie 😉 ) zadzwonimy do Ciebie w celu umówienia się na termin zajęć.

Lekcja próbna to czas dla Ciebie, abyś nas sprawdził…

…wyobraź sobie, jak wchodzisz na Bracką, witają Cię sympatyczne twarze, ciepłe uśmiechy i wspaniałe dźwięki.

…wyobraź sobie, jak bardzo fajna osoba przedstawia Ci się (będzie Twoim nauczycielem!), prowadzi ze sobą do sali, rozmawia z Tobą o Twoich oczekiwaniach i zainteresowaniach, a następnie opowiada o tym, co będziecie robić, pokazuje pierwsze ćwiczenia na instrumencie… Czujesz już muzykę we krwi? Słyszysz swoje pierwsze dźwięki podczas zajęć? Widzisz oczami wyobraźni siebie na scenie podczas jednego z naszych koncertów?

Ale spokojnie- najpierw nas poznaj!

Jeśli Ci się spodoba- o dalszych możliwościach nauki oraz procedurach zapisu opowiemy Ci od razu po lekcji próbnej 🙂 Możesz wybrać spośród pakietów: miesięcznego, kwartalnego lub semestralnego. Ty Ty decydujesz jak długo chcesz z nami zostać 🙂

Do zobaczenia na Brackiej!