Voucher Prezentowy

Voucher prezentowy do Music School to idealny prezent dla osoby kochającej muzykę!

Voucher zawiera:
  • 4 lekcje gry na wybranym instrumencie lub nauki śpiewu, każda lekcja trwa 50 minut
  • możliwość wynajmu sali do ćwiczeń na okres miesiąca za darmo
  • naukę w Music School, szkole muzyki dla dorosłych (centrum Warszawy)
  • każda lekcja jest prowadzona indywidualnie w szkole, ul. Bracka 22/23
  • Uczeń nie musi przynosić ze sobą instrumentu na lekcje, sprzęt jest dostępny w szkole
  • materiały do zajęć zapewniane są przez Nauczyciela.

Nasze vouchery cieszą się dużą popularnością. Możesz kupić voucher, a dopiero obdarowana osoba wybiera, czego chciałaby się u nas nauczyć. Nie martw się, że możesz nie trafić z pomysłem – jeśli okaże się, że obdarowana osoba nie będzie zachwycona, nie będzie problemu ze zwrotem płatności – pieniądze otrzymasz Ty, jako kupujący.

Voucher prezentowy do Music School to świetny prezent na święta np. dla osoby, która:

• marzy o tym, aby grać na instrumencie, ale do tej pory nie udało się jej zmotywować
  • gra już na jakimś instrumencie i chce się w tym rozwijać
  • uwielbia karaoke
  • ładnie śpiewa, ale się trochę wstydzi i chciałaby nabyć pewności siebie
  • lubi aktywnie spędzać czas i próbować nowych rzeczy.

Jeśli nie masz pewności, czy zakup prezentu gwiazdkowego w tej formie to dobry pomysł, lub nie wiesz, jak to zrobić, skontaktuj się z nami: 796 018 825 lub biuro@szkola-muzyki.pl

Koszt miesięcznego vouchera to 390 zł, możesz go kupić za pomocą bezpiecznego systemu płatności Dotpay.