Voucher na zajęcia muzyczne- prezent

Voucher na zajęcia muzyczne- kup prezent dla ważnej dla Ciebie Osoby!

Święta, urodziny, czy walentynki – jest wiele powodów, aby spełnić marzenia ukochanej osoby, ale czy do tego tak naprawdę potrzeba powodu?

Jeśli ktoś z Twoich bliskich – rodziny czy przyjaciół chciałby dowiedzieć się, jak nauczyć się grać na wymarzonym instrumencie – zajęcia w Music School to doskonały wybór!

Możesz wybrać spośród szerokiej gamy instrumentów, prowadzimy również zajęcia nauki śpiewu.

Prowadzimy zajęcia głównie dla dorosłych, doskonale wiemy, że dla wielu osób takie pierwsze zajęcia mogą być krępujące – dlatego wszystkie prowadzone są indywidualnie.

walentynki

Kup prezent na Walentynki!

Voucher na zajęcia muzyczne to doskonały prezent oraz początek wspaniałej muzycznej przygody!

Czy może być coś bardziej romantycznego, niż spełnienie marzeń ważnej dla Ciebie Osoby?

Możesz być pewny, że czasu spędzonego w Music School obdarowana osoba na pewno nie pożałuje!

W Music School dowiesz się, jak wyglądają pierwsze kroki gry na pianinie, dowiesz się, jak nauczyć się grać na gitarze, perkusji czy saksofonie.

Nie wierzymy, że nie masz talentu. Jeśli Ty w to wierzysz… pozwól nam pokazać Ci, że możesz spełnić marzenia o muzyce i nauczyć się grać i śpiewać!

Każdy z naszych nauczycieli to zawodowy muzyk, z dużym doświadczeniem w nauczaniu. Często dostajemy pytania w stylu: czy dorośli mogą nauczyć się grać na akordeonie, skrzypcach czy klarnecie?

Z naszego doświadczenia wynika… że oczywiście!

Uczymy dorosłych od poziomu zupełnie początkującego nie znasz nut? Nie trzymałeś nigdy instrumentu w dłoni? Uważasz, że nie masz talentu czy słuchu? Doskonale. Zapraszamy do Music School 🙂

Bony prezentowe w Music School dostępne są w postaci voucherów:

– na pojedynczą lekcję 110 zł (50 minut)
– na pakiet miesięczny 390 zł (4 zajęcia po 50 minut)
– na pakiet semestralny 1700 zł (20 zajęć po 50 minut).

Wszystkie zajęcia odbywają się w Warszawie, na ul. Brackiej22/23.

warszawa@szkola-muzyki.pl