Przygotowanie do szkoły muzycznej

Na prośbę naszych Uczniów od nowego roku szkolnego wprowadzamy kurs przygotowawczy do państwowych szkół muzycznych.

Kurs prowadzony jest przez muzyków- pedagogów, którzy są nauczycielami w szkołach państwowych. Kurs obejmuje najczęściej powtarzające się elementy podczas egzaminów wstępnych. Kurs ten jest bardzo dobrą podstawą do rozpoczęcia nauki w szkole państwowej. Kurs trwa rok (dwa semestry). Zapraszamy zarówno dzieci, które do tej pory miały problemy ze zdaniem egzaminów wstępnych, jak i  te, które zamierzają zrobić pierwsze podejście.

Przygotowanie do szkoły muzycznej znacznie ograniczy stres podczas egzaminów wstępnych, ponieważ dziecko będzie oswojone z najpopularniejszymi typami zadań.

Kurs prowadzony jest w trybie indywidualnym, aby wykorzystać czas podczas zajęć w 100% uwzględniając potrzeby i możliwości danego dziecka. Więcej informacji w sekretariacie: biuro@szkola-muzyki.pl lub 796 018 825.