Partner koncertu: Agnieszka Szczepaniak

Agnieszka Szczepaniak – Zen Coach, terapeuta TSR, praktyk Soul Body Fusion, twórca terazcoach.pl.

 

Bycie Coachem to dla mnie ciągła inspiracja do rozwoju, przebywanie w tu i teraz oraz duża radość z osiągnięć osób, z którymi pracuje. To również bycie w zmianie oraz możliwość obserwacji jak w sposób naturalny następuje odblokowanie pokładów wewnętrznej siły i mocy drugiego człowieka, co w konsekwencji ułatwia mu realizację różnorakich celów z płaszczyzny prywatnej i zawodowej.

 

Od ponad 12 lat działam w biznesie wspierając ludzi i procesy w zakresie sprzedaży, rekrutacji i szkoleń.

 

Idee biznesowe, które są mi bliskie to przede wszystkim koncepcja pracy na mocnych stronach, która mocno czerpie z wewnętrznych zasobów oraz przekonanie, że to co jest sprzyjające w rozwoju to budowanie takich sytuacji, które biorą pod uwagę potencjał i możliwości ludzi.

 

Z wykształcenia jestem politologiem. Ukończyłam również Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim w kierunku Rozwój Potencjału Społecznego Firmy oraz studia podyplomowe z zakresu Rozwoju Kompetencji Pracowników na Akademii Leona Koźmińskiego.

 

Obecnie jestem w trakcie II stopnia certyfikacji Zen Coach (Tine Vindeløv, Kåre Landfald) oraz pogłębiającej praktyki łączenia coachingu z pracą z ciałem „Świadomość ciała w zen coachingu” (Hanne Pedersen). Za mną również ciekawy cykl warsztatów z Focusingu (Barbara McGavin) oraz pogłębiający Teacher’s Training dla Zen Coachów z twórcą metody Kåre Landfald. Przede mną natomiast II stopień terapii TSR oraz ciągłe eksplorowanie praktyki 5Rytmów.

 

Moją pasją są podróże oraz ciągłe doświadczanie życia w każdej jego postaci.

 

Jedno z moich mott przewodnich to: N.D. Walsch „jedyne co w życiu pewne to ciągła zmiana”

 

Więcej informacji na mój temat znajdziesz tutaj: 
www.terazcoach.pl oraz na Facebook: terazcoach.pl

 

Agnieszka Szczepanik

Optimized with PageSpeed Ninja