Zajęcia wokalne i śpiew - lekcje i nauka

ssd

Śpiew jest dla Ciebie ważny i potrzebujesz wsparcia w rozwoju wokalnego talentu?

Znajdujesz się w najlepszym do tego miejscu.

Jeśli interesuje Cię nauka śpiewu, Warszawa, muzycy Music School to świetni nauczyciele i wspaniali ludzie!

Nauka śpiewu wydobędzie z Ciebie ukryte talenty

Czasem jest tak, że ktoś od kogoś usłyszał „ty to lepiej nie śpiewaj!”… i to tak zostało, gdzieś w środku. A w nas, dorosłych, tkwi fałszywe przekonanie, że jeśli talent do śpiewania nie został nam podarowany jako dar losu w chwilach narodzin, nauka nie przyniesie żadnych efektów. W Music School chcemy walczyć z takim przekonaniem, pokazując, że nauka śpiewu jest wspaniałym przeżyciem dla osób w każdym wieku i z różnym doświadczeniem muzycznym. Organizowane przez nas lekcje śpiewu są dowodem, że każdy, kto chce, może nauczyć się śpiewać bez fałszowania. Oferujemy także solfeż, czyli naukę czytania nut głosem, dzięki której nauka śpiewu będzie bardziej efektywna.

Lekcje śpiewu są dla każdego!

Śpiew jest pasją osób z różnych branż, które wybrały karierę zawodową inną niż muzyczna. Umiejętność śpiewu przydaje się podczas karaoke ze znajomymi, ale jest to również forma wspaniałej niespodzianki dla ukochanej osoby, kiedy możemy wykonać własną interpretację ulubionego utworu. Jeśli chcesz poznać techniki emisji głosu czy interpretacji utworów wokalnych – nauka śpiewu z nami to dobra decyzja!

Nauka śpiewu: Warszawa i okolice

Lekcje śpiewu w szkole muzyki dla dorosłych Music School w Warszawie prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania, od pierwszych kroków i podstaw z emisji głosu, aż do pomocy przy przygotowaniach do castingów do telewizyjnego talent show. A o efekty, jakie przynosi nauka śpiewu dba nasza doświadczona kadra, troszcząc się także o to, by każda lekcja była dla Ciebie przyjemnością.

Wspaniałe odprężenie, jakie daje nauka śpiewu, dotlenienie organizmu, świetna zabawa i realizowanie pasji – to wszystko zapewniamy w Music School.

Najpierw zapraszamy Cię na lekcję próbną, która trwa 25 minut i kosztuje 55 zł. Po niej, jeśli oczywiście spodoba Ci się sposób w jaki uczymy, przedstawimy Ci możliwości dalszej nauki (jeśli chcesz poznać je już teraz, wystarczy, że wejdziesz na „cennik” w menu).

Jeśli chcesz załatwić sprawę szybko, to kup lekcję próbą a jeszcze dzisiaj lub jutro skontaktujemy się z Tobą, aby wybrać dogodny termin:

first

Zobacz wywiad z panią Kingą (naszą zdolną Uczennicą) oraz z Ludwiną- nauczycielką śpiewu: