LEKCJE ŚPIEWU

Kiedy ambitny wokalista wyrusza w podróż, której celem jest spełnienie muzycznych marzeń, spotyka na swojej drodze różnych wrogów. Czasem jest to brak wiary w siebie. Czasem perfekcjonizm, który bardziej przeszkadza, niż pomaga. Innym znów razem – próba walki z samym sobą w miejsce zrozumienia swojego ciała i pozwolenia sobie na niedoskonałości, dzięki którym jesteśmy przecież wyjątkowi.

Wokalista, który na swojej drodze spotka mądrą osobę, ma dużo szczęścia. Mądrość polega nie tylko na posiadanej wiedzy, ale też… a może – przede wszystkim – na umiejętności rozumienia wyjątkowości i wrażliwości danej osoby. Jak pomóc komuś w rozwoju, dodać mu wiary w siebie i sprawić, że zaakceptuje siebie tu i teraz? Jak pomóc mu, aby z tą miłością i zrozumieniem dla swoich możliwości i potrzeb robił postępy we właściwym sobie tempie?  Jak nie podcinać skrzydeł, ale rozumieć i wspierać?

Mówią, że jesteśmy szaleni. Nie boimy się swoich możliwości czy niedoskonałości, akceptujemy miejsce, w którym jesteśmy, ale mamy też ogromne pragnienie rozwoju i przekraczania kolejnych granic. Nie wstydzimy się własnej ekspresji. Wierzymy, że można połączyć akceptację siebie, harmonię z profesjonalnym rozwojem.

Na trzy rzeczy w życiu nigdy nie jest za późno – na miłość, naukę oraz spełnianie marzeń. Zapraszamy Cię serdecznie na indywidualne lekcje nauki śpiewu.

LEKCJE ŚPIEWU

Lekcje śpiewu są dla każdego

Śpiew jest pasją osób z różnych branż, które wybrały karierę zawodową inną niż muzyczna. Umiejętność śpiewu przydaje się podczas karaoke ze znajomymi, ale jest to również forma wspaniałej niespodzianki dla ukochanej osoby, kiedy możemy wykonać własną interpretację ulubionego utworu.
Jeśli chcesz poznać techniki emisji głosu czy interpretacji utworów wokalnych – nauka śpiewu z nami będzie przyjemną, dobrą zabawą.

Lekcje śpiewu w szkole muzyki dla dorosłych Music School w Warszawie oraz w Łodzi prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania,
od pierwszych kroków i podstaw z emisji głosu, aż do pomocy przy przygotowaniach do castingu do telewizyjnego talent show. O efekty, jakie przynosi nauka śpiewu dba nasza doświadczona kadra, troszcząc się także o to, by każda lekcja była dla Ciebie przyjemnością.

Odprężenie, jakie daje nauka śpiewu, dotlenienie organizmu, świetna zabawa i realizowanie pasji – to wszystko zapewniamy w Music School.

Odkryj swoje ukryte talenty

Tomek usłyszał w podstawówce od nauczycielki muzyki „ty to lepiej nie śpiewaj, w piłkę jesteś dobry, ale fałszujesz tak, że to szkoda gadać!”… i to tak zostało, gdzieś w środku. Siedziało tak przez dobre trzy dekady. Aż w końcu przyszła natrętna myśl, że może jednak warto spróbować. Nie było łatwo, ale teraz wieczorami śpiewa kołysanki małej córeczce. Czy to sukces? Tak, bo sukcesem jest osiągnięcie tego, do czego dążysz, niezależnie od tego, jakie spojrzenie na to mają inny ludzie.

W nas, osobach dorosłych, często tkwi fałszywe przekonanie, że jeśli talent do śpiewania nie został nam podarowany jako dar losu w chwilach narodzin, nauka nie przyniesie żadnych efektów. W Music School walczymy z takim przekonaniem, pokazując, że nauka śpiewu jest wspaniałym przeżyciem dla osób w każdym wieku i z różnym doświadczeniem muzycznym. Organizowane przez nas lekcje śpiewu są dowodem, że każdy, kto chce, może nauczyć się śpiewać bez fałszowania. Oferujemy także solfeż, czyli naukę czytania nut głosem, dzięki której nauka śpiewu jest bardziej efektywna.