Realizacja dźwięku (akustyk)

Jeśli poszukujesz akustyka, który sprawi, że publiczność wyjdzie zadowolona z koncertu, dobrze, że jesteś na tej stronie 🙂

Polecamy Ci jednego z akustyków (realizatora dźwięku, technika scenicznego), z którego sami korzystamy podczas naszych wydarzeń.

Szymon Gębski – akustyk

Szymon Gębski to realizator dźwięku i technik sceniczny. Z zamiłowania fotograf. Jest absolwentem Policealnego Studium Realizacji Dźwięku ZDZ w Warszawie. Współpracował z firmami Pro4media, BVS, WebDEV, Be-ART, Fresh-Sound, Craftman czy Fabryka Trzciny, gdzie wykorzystywał umiejętności techniczne z zakresu instalacji i realizacji video, audio oraz oświetlenia. Tworzył zaplecze techniczne przy koncertach takich zespołów jak Korn i Guano Apes podczas festiwalu Ursynalia 2011. W tym samym roku obsługiwał takie gwiazdy jak Bobby McFerrin, Joe Cocker, Paul Anka, Sidney Polak czy Leszek Możdżer i Motion Trio podczas Oskarów Jazzowych w Łodzi.

Od 2012 roku współpracuje z Domem Kultury „Świt” na Warszawskim Bródnie, realizując koncerty (m.in. koncert Witka Muzyka Ulicy), oraz spektakle teatralne. W ciągu ostatnich lat współpracował z wieloma teatrami oraz artystami z całej Polski. Regularnie obsługuje kabarety: Hrabi, Paranienormalni, Smile. Realizuje koncerty okolicznościowe i festiwale, na których występują muzycy wielkiego formatu tacy jak Zbigniew Wodecki, Alicja Majewska, Janusz Radek albo Waldemar Kuleczka, basista kultowego Papa Dance oraz lider zespołu Big Bit.

Współpracuje również z teatrem T-Art (reżyserem jest Artur Pontek), z którym w 2016 realizował spektakl w Szwecji, oraz teatrem Akt-em (reżyserem jest Żanna Gierasimowa). W 2016 roku realizował też spektakl „Przychodzi Mężczyzna do Kobiety” z Tateuszem Chudeckim i Violą Arlak w rolach głównych.
Szymon Gębski zajmuje się również fotografią. W 2016 roku przy pomocy i współpracy z artystą grafikiem Pawłem Sky, opublikował galerię zdjęć w lokalu Autorskie Bistro&Cafe na Bródnie. Głównym tematem jest fotografia koncertowa, oraz dynamiczne branże usługowe. Prowadzi projekt Zingy Photo Content, realizując sesje zdjęciowe dla firm.

Jeśli potrzebujesz akustyka, który zadba o świetną jakość dźwięku na Twoim koncercie, skontaktuj się z nami :).

W ofercie mamy również możliwość napisania ridera technicznego dla zespołu. Cena usługi to 150 zł. Jeśli zakładasz zespół i chcesz, aby Twój rider wyglądał profesjonalnie, skontaktuj się z Music School.

akustyk WarszawaAkustyk Warszawa – realizator dźwięku, technik sceniczny. Zarezerwuj termin, w którym odbędzie się Twój koncert i ciesz się spokojem, że nad jakością dźwięku czuwa specjalista 🙂