Podkłady wokalne

Drogi Wokalisto, droga Wokalistko Music School!

Kariera muzyczna już na wyciągnięcie ręki! Śpiewasz już fajnie, teraz czas pokazać się światu… na co czekasz?

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, postanowiliśmy uruchomić nową gałąź działalności Music School.

Od teraz możesz w przystępnej cenie zamówić u nas podkład muzyczny do swojej piosenki.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, pomożemy go skomponować! Po przygotowaniu, utwór będzie nadawał się na koncerty, na YouTube’a i do słuchania z odtwarzacza mp3.

Za stronę techniczno-produkcyjną odpowiadają producenci krakowskiej wytwórni Delphy Records.

Dzięki temu masz pewność, że tworzone przez nas podkłady wokalne są najwyższej jakości!

Wybierz opcję dla Ciebie:

1) Opcja ekonomiczna – 260 zł.
Nieskomplikowany utwór gitarowy lub fortepianowy, dostarczany w pliku .WAV, łącznie z klipem MIDI do dowolnej edycji. Obowiązuje jedna bezpłatna poprawka, każda kolejna to 40 zł netto.

2) Opcja super – 370 zł.
Utwór gitarowy lub fortepianowy z innymi dodatkami aranżacyjnymi, tj. z perkusją, basem, efektami etc. Plik .WAV plus ścieżka MIDI. Obowiązuje jedna bezpłatna poprawka, każda następna to 30 zł netto.

3) Opcja profesjonalna (ok 2300 zł. netto, ale tutaj już wszystko zależy od indywidualnych potrzeb)
Dla osób, których interesuje podkład muzyczny w aranżacji radiowej i jakości scenicznej, bardzo prosimy o kontakt mailowy z wytwórnią dźwięku Delphy Records (www.delphy.pl, info@delphy.pl), w mailu prosimy wspomnieć, że jesteście od nas, to otrzymacie stosowną zniżkę 🙂 Nielimitowane poprawki, linia melodyczna i nuty do utworu – w cenie!

Posłuchaj, jak może brzmieć Twój podkład:

Aby utwór powstał, producenci potrzebują następujących informacji:

– podanie rodzaju podkładu (gitarowy / fortepianowy),
– czy masz swoją kompozycję czy producenci wymyślają od zera?
– skala głosu
– ulubiona tonacja
– przykładowe piosenki, które mogą być inspiracją
– opis emocji, jakie utwór ma sobą wyrażać
Jeżeli chcesz, aby do utworu powstały nuty, dzięki którym będzie można zastrzec swoje kompozycje i teksty w ZAiKS, wówczas koszt takiej usługi wyniesie 150 zł.

Zapraszamy do współpracy, pokaż swój głos!