Nauka gry na gitarze

Nauka gry na gitarze w Music School to dobry pomysł na nowe hobby!
Usłyszysz jej dźwięki w niemal w każdym z gatunków muzycznych.

Może już nie raz przewiała do Ciebie w muzyce rockowej lub w bardziej klasycznych kompozycjach.

Gitara, dzięki swojej wszechstronności, to jeden z najpopularniejszych instrumentów. Osoby zafascynowane tym instrumentem mają do wyboru gitarę klasyczną, akustyczną bądź elektryczną. Bez względu na to, jaki gatunek muzyczny i typ gitary jest Twoim ulubionym, nauczymy Cię właściwej techniki i przygotujemy indywidualny program zajęć, abyś wyniósł z zajęć w naszej szkole jak najwięcej dla siebie. Tworząc go, nauczyciel weźmie pod uwagę Twoje zainteresowania, predyspozycje oraz szybkość robienia postępów.

Zajęcia z nauki gry na gitarze prowadzimy zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.

Osoby początkujące poza praktyką, dostają także najpotrzebniejsze informacje z zakresu teorii, które znacznie ułatwiają dalsze ćwiczenia. Jeżeli Twoja przygoda z gitarą ma dopiero się rozpocząć i nie wiesz jeszcze w którym kierunku chciałbyś się kształtować nasi nauczyciele od początku przekażą Ci najważniejsze podstawy, które pomogą Ci odnaleźć się w muzycznym świecie!

Nauka gry na gitarze Warszawa- ścisłe centrum, ul. Bracka 22 lokal 23, zapraszamy!

Zobacz, jak wygląda lekcja próbna gry na gitarze z Maćkiem Papalskim i zapisz się na zajęcia już dziś!