LEKCJE GRY NA INSTRUMENCIE

Nauka gry na instrumencie w szkole muzyki dla dorosłych Music School to wspaniała przygoda oraz możliwość znalezienia wytchnienia i odprężenia po pracy w centrum Warszawy.

Marzysz, aby spełnić muzyczne marzenie z dzieciństwa lub po prostu chcesz w kreatywny sposób odpocząć po pracy? Zajęcia instrumentalne są świetnym sposobem na wyciszenie umysłu, kiedy cała Twoja uwaga jest pochłaniania przez wsłuchiwanie się w delikatne różnice brzmień.

Radość i satysfakcja, które pojawiają się z oponawaniem każdego nowego zagrania, utrzymują się przez wiele dni. Pozytywnie naładowany odzyskujesz przekonanie o własnej sile do pokonywania pojawiających się przeciwności. Nie musisz wierzyć nam na słowo. Przyjdź i spróbuj! Czekamy na Ciebie na Brackiej.

O jakim instrumencie marzysz?

W Music School zagwarantujemy Ci bogaty wybór zajęć na każdym poziomie. Możesz skorzystać z indywidualnych lekcji gry na perkusji, gitarze, pianinie, skrzypcach, ukulele, saksofonie, akordeonie czy kontrabasie. Dodatkowo prowadzimy zajęcia: z kształcenia słuchu, improwizacji jazzowej, harmonii i kompozycji oraz zajęcia z teorii muzyki. Jeżeli nie znalazłeś tutaj idealnych dla siebie zajęć – nie przejmuj się, napisz do nas na warszawa@szkola-muzyki.pl lub zadzwoń 796 018 825, na pewno Ci pomożemy.

Kiedy pierwsze efekty?

To częste pytanie wśród naszych nowych uczniów. Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dorosłych pozwoliło nam stworzyć program, dzięki któremu już jedna godzina lekcyjna w tygodniu w Music School pozwala realizować muzyczne pasje niezależnie od tego, na jakim instrumencie chcesz grać.

Oczywiście, szybkość robienia postępów w trakcie lekcji pianina i innych naszych zajęć uzależniona jest głównie od czasu, jaki dana osoba jest w stanie przeznaczać na ćwiczenia w domu. Duże znaczenie mają również indywidualne predyspozycje oraz siła motywacji.

Osoby zainteresowane zajęciami takimi jak: nauka gry na skrzypcach czy nauka gry na perkusji w mieście Warszawa często pytają, jak długo trwa nauka oraz kiedy widoczne są pierwsze efekty. Chociaż bardzo trudno odpowiedzieć na to pytanie, możemy zaryzykować tezę, że przy regularnych ćwiczeniach w domu pierwsze efekty będą widoczne już po pierwszym miesiącu zajęć. My jednak namawiamy na zajęcia w trybie semestralnym lub rocznym, ponieważ rok nauki daje dobre podstawy do dalszego rozwoju muzycznego.

Efektywna nauka dla zapracowanych

Naszym celem jest umożliwienie dorosłym osobom realizowania muzycznych pasji i zainteresowań.

Wiemy, że przychodzą do nas osoby z różnymi oczekiwaniami i możliwościami, zwłaszcza w zakresie czasu wolnego. Jesteśmy elastyczni i stwarzamy możliwości zarówno dla osób, które ambitnie podchodzą do nauki gry i myślą o karierze zawodowej, jak i dla ludzi, którzy chcą chodzić na lekcje gry na pianinie w Warszawie po pracy, oczekując od nauczyciela wiele cierpliwości i luźnego podejścia.

Zapraszamy więc do naszej szkoły na lekcje gry na instrumentach! Lekcje pianina, skrzypiec czy nauka gry na perkusji w mieście Warszawa z naszymi nauczycielami to zawsze prawdziwa przyjemność!

Efektywna nauka dla zapracowanych