Zajęcia umuzykalniające dla dzieci

W naszej ofercie coś dla siebie znajdą również najmłodsi. Zapraszamy dzieci już w wieku 3 lat na zajęcia umuzykalniające.

W Music School proponujemy zajęcia rytmiczne, dzięki którym dziecko nie tylko złapie bakcyla gry na instrumentach, śpiewu, czy tańca, ale również zostanie wsparte przez profesjonalnych muzyków w zakresie kształcenia słuchu i poczucia rytmu.

Zajęcia prowadzone są autorską metodą,  stworzoną przez doświadczonych pedagogów- muzyków, na co dzień pracujących z dziećmi. Podczas zajęć dziecko ma możliwość ekspresji własnej osobowości na wielu poziomach: śpiew, taniec, gra na instrumentach perkusyjnych, ćwiczenia ruchowe czy poznawanie muzyki klasycznej- wielość bodźców z pewnością pozwoli maluchowi na ekspresję energii w bezpiecznym, stworzonym do tego celu miejscu.

Zajęcia mogą być prowadzone w trybie indywidualnym, lub grupowym, zależnie od potrzeb zgłaszających się do nas osób.

Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu pierwszej lekcji próbnej (25 minut za 55 zł): 796 018 825.

Zajęcia odbywają się w Music School, Bracka 22/23, Warszawa.

children-573417_1280

Optimized with PageSpeed Ninja