Zajęcia indywidualne dla dzieci

„Warto uczyć się gry na instrumencie ponieważ to jest fajne, można sobie wyrobić poczucie rytmu i wyżyć się podczas gry. Music School dobrze uczy gry na perkusji i ma fajnych nauczycieli”

– Adrian, 8 lat, gra na perkusji pod czujnym okiem Magdy Zielińskiej

Twoje dziecko marzy o tym, aby dostać gitarę na urodziny? A może widzisz w nim perkusyjny talent? Niezależnie od tego, na jakim instrumencie Twoje dziecko chciałoby rozpocząć naukę, na rodzicu zawsze ciąży ten sam obowiązek- konieczności mądrego wprowadzenia pociechy w świat dźwięków. Rozumiemy, jak ważna jest muzyka dla dzieci, w ogólnym rozwoju.

Jak zachęcić i zmotywować dziecko do ćwiczeń, aby talent nie przepadł, ale jednocześnie, aby nie zniechęcić do gry? Jak zapoznać z muzycznym światem, aby przedstawić różne gatunki muzyczne i poszerzać muzyczną wiedzę, ale jednocześnie nie nudzić przydługą teorią? Jak dobrać odpowiednie ćwiczenia, skoro w muzyce, jak w sporcie, łatwo o kontuzję?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy ofertę Music School dla dzieci, która pomaga rodzicom zadbać o mądry rozwój muzyczny dziecka. Z nami nauka gry na gitarze to niezapomniane przeżycie!

Prowadzimy zajęcia:
Nauki gry na instrumencie
Nauki śpiewu
Zajęcia z logopedii i wymowy