Oferta dla dzieci

Nauka gry na instrumencie i wokal dla dzieci

Twoje dziecko marzy o tym, aby dostać gitarę na urodziny? A może widzisz w nim perkusyjny talent? Niezależnie od tego, na jakim instrumencie Twoje dziecko chciałoby rozpocząć naukę, na rodzicu zawsze ciąży ten sam obowiązek- konieczności mądrego wprowadzenia pociechy w świat dźwięków. Rozumiemy, jak ważna jest muzyka dla dzieci, w ogólnym rozwoju.

Jak zachęcić i zmotywować dziecko do ćwiczeń, aby talent nie przepadł, ale jednocześnie, aby nie zniechęcić do gry? Jak zapoznać z muzycznym światem, aby przedstawić różne gatunki muzyczne i poszerzać muzyczną wiedzę, ale jednocześnie nie nudzić przydługą teorią? Jak dobrać odpowiednie ćwiczenia, skoro w muzyce, jak w sporcie, łatwo o kontuzję?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy ofertę Music School Kids, która pomaga rodzicom zadbać o mądry rozwój muzyczny dziecka. Z nami nauka gry na gitarze to niezapomniane przeżycie!

Zadzwoń do nas, a powiemy, w jaki sposób możemy wesprzeć Twoje dziecko w muzycznym rozwoju: tel. 796 018 825

Optimized with PageSpeed Ninja