Gitarowa szkoła rocka

Chcesz grać na gitarze najciekawsze rockowe utwory?

Doskonale trafiłeś! Nauka gry na gitarze z Maćkiem Papalskim to niezapomniane przeżycie!

Maciek to gitarzysta zespołu Antyradio Coverband oraz autorskiego zespołu Unity.

Specjalnie dla Ciebie stworzył własny, oryginalny, autorski program nauczania: Gitarowa Szkoła Rocka!

Dla kogo?

Zapraszamy zarówno początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych- niezależnie, czy chcesz nauczyć się prostych aranżacji, w celu uwodzenia płci przeciwnej (tudzież tej samej) podczas letnich ognisk z przyjaciółmi, czy też szukasz miejsca, aby szkolić swój warsztat i zostać światowej sławy rockmanem- pomożemy!

Dlaczego warto?

Nauka gry na gitarze to doskonały sposób na odprężenie i odpoczynek po pracy. Dodatkowo lekcje gry na gitarze poprawiają samopoczucie, pomagają się odstresować oraz sprawiają, że świat staje się piękniejszy… a przynajmniej bardziej dźwięczny 😉

Zaskocz znajomych nowymi umiejętnościami, zrób coś dla siebie i spełnij marzenia o tym, aby grać na gitarze utwory ulubionego gitarzysty!

Już dziś zapisz się na lekcję próbną!

Gitarowa Szkoła Rocka to coś dla Ciebie!