Dykcja i emisja głosu

Praca z głosem to codzienność wielu naszych Gości. Prezenterzy, zawodowi mówcy, trenerzy, prawnicy, dziennikarze… to w Music School pracują nad poprawną, wyraźną dykcją czy prawidłowym oddechem.

Zajęcia z emisji głosu dla managerów
to prawdziwy hit naszej oferty!

Podczas zajęć diagnozujemy główne obszary, nad którymi będziemy pracować, następnie dajemy praktyczne wskazówki, w jaki sposób należy ćwiczyć, dzięki czemu pierwsze efekty są widoczne nawet już po pierwszym spotkaniu!

Zobacz, jak możemy Ci pomóc!

Jeśli interesuje Cię emisja głosu w mieście Warszawa, skontaktuj się z nami i rozpocznij swoją przygodę z muzyką!

– KUP LEKCJĘ PRÓBNĄ tutaj.

Z emisji głosu nie ma lekcji próbnej. Pierwsze zajęcia można kupić jako pojedynczą lekcję (50 minut) w cenie 100 zł.

Dlaczego warto pracować nad głosem oraz dbać o higienę głosu?

Dla większości osób jest to podstawowy sposób komunikacji w życiu prywatnym i zawodowym, dlatego warto zadbać, aby zdrowy, silny głos służył nam do końca życia.

Niestety często popełniane błędy, jak np. odchrząkiwanie, powodują uszkodzenia tego delikatnego instrumentu. Nie umiejąc wziąć prawidłowo oddechu, staramy się dotrzeć z naszym przekazem do innych niemalże krzycząc, głos staje się nienaturalnie wysoki i zupełnie tracimy nad nim kontrolę.

Emisja głosu często kojarzona jest z nauką śpiewu, jednak wiele osób zapomina, że emisja głosu to podstawa wywierania wpływu głosem, co może być przydatnym narzędziem do negocjacji.

Jak prawidłowo można zadać o to, aby nasz głos był opanowany, silny i stanowczy?

Czy można nauczyć się wywierania wpływu na innych używając głosu? Jak długo to trwa? Oto najczęściej pojawiające się pytania na zajęciach w szkole muzyki dla dorosłych Music School. Cieszymy się, że możemy pomóc każdej osobie, która zgłasza się do nas z tego typu problemami.

Długość nauki jest uzależniona od potrzeb, czasem wystarczy kilka lekcji, a czasem potrzeba kursu semestralnego czy rocznego. W przypadku poważniejszych problemów, związanych z koniecznością pomocy logopedycznej, długość nauki jest indywidualnie dobierana do Ucznia.

emisja głosu Warszawa

Możemy się pochwalić, że z każdym udaje nam się osiągać postępy oraz jesteśmy otwarci na współpracę tak długo, jak tylko chce tego nasz Uczeń.

Ponieważ skupiamy się na efektach, zależy nam, aby każda lekcja kończyła się kolejnym sukcesem.

To właśnie buduje dobry wizerunek marki Music School.

W rozwoju Uczniów wpiera kadra profesjonalnych muzyków oraz logopedów.

Emisja głosu w Music School to nie ciekawa przygoda i świetna zabawa.

Zapraszamy na magiczne chwile w centrum Warszawy.