Magda Stróżek-Krzemińska

Magda ma niesamowite podejście do Uczniów, szczególnie tych nieśmiałych i zamkniętych w sobie. Ci, którzy na początku przychodzą pełni obaw i wątpliwości, już po pierwszej lekcji wychodzą ze szkoły z poczuciem wiary w siebie oraz radości z zapowiadającej się wspaniałej muzycznej przygody. Uczy dzieci od lat 7.

Magda Stróżek-Krzemińska

swoją wiedzę muzyczną zdobywała w Zespole Szkół Muzycznych II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie, natomiast największy wpływ na jej wrażliwość muzyczną miała dr Anna Gadt, wykładowca wokalistyki jazzowej w Katowicach oraz Monika Urlik, wokalistka o nietuzinkowych walorach głosowych.
Magda współpracowała z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej takimi jak Urszula Dudziak, Maciej Miecznikowski, bracia Golec, Halina Mlynkova, Piotr Kupicha, Paulla, Michał Wiśniewski, jak również z aktorami Kabaretu Olgi Lipińskiej takimi jak Hanna Śleszyńska, Marek Siudym, Krzysztof Tyniec czy Piotr Fronczewski. Na co dzień Magda pracuje nad autorskim materiałem na płytę oraz śpiewa w zespole wokalnym Jazz City Choir, z którym zdobyła wiele prestiżowych nagród oraz wystąpiła w takich programach telewizyjnych jak X factor, Telekamery 2012, Dzień Dobry TVN, Pytanie na śniadanie. Wraz z Jazz City Choir pod kierownictwem muzycznym dr Anny Gadt nagrała debiutancką płytę wydaną w 2013 roku.

Magda Stróżek Krzemińska

„Music School to szkoła, do której uczęszczam od około 0,5 roku, uczę się w niej śpiewu. Lekcje  śpiewu wzmacniają mnie i realizuję mój cel- naukę śpiewania. Oprócz rozwoju w w/w dziedzinie, otrzymuję wsparcie szczególnie ważne, kiedy słabnę lub przeżywam kryzys. Uczę się również zdrowego egoizmu.”
-pani Joanna, zajęcia z Magdą Stróżek