Iryna Nawrocka

to niesamowicie ciepła, pogodna, przyjazna nauczycielka. Uwielbia pracę z dziećmi, jest bardzo cierpliwa.

Iryna pochodzi z Izmaila na Ukrainie, gdzie rozpoczęła swoją edukację muzyczną. Kształciła się w Odessie, a następnie w Narodowej Muzycznej Akademii Ukrainy w Kijowie. W roku 2009 wzięła udział w programie stypendialnym Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rzeczpospolitej Polskiej dla młodych twórców z Europy Środkowo-Wschodniej „Gaude Polonia”. W ramach stypendium artystycznego Miasta Stołecznego Warszawy zrealizowała projekt cyklu utworów na chór dziecięcy a capella.

W 2012 r. ukończyła Podyplomowe studia muzyki filmowej, komputerowej i twórczości audiowizualnej na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

W 2012 roku napisała muzykę do przedstawienia „Edukacja Rity” w reżyserii Macieja Wojtyszki; była współautorką instalacji audio-wizualnej „Pamięci Johna Cage’a”, która była wystawiona w Galerii Manhattan w Łodzi; brała udział w festiwalu 4. Dni Muzyki Ukraińskiej w Warszawie. W 2013 skomponowała muzykę do przedstawienia „Obietnica poranka”, a w 2014 – „Bromba w sieci” w reżyserii Macieja Wojtyszki.

fot. K. Makacewicz
Irina Nawrocka

„Jestem bardzo zadowolony z lekcji w Music School. Pani Iryna jest znakomitą nauczycielką, cierpliwą. Każdemu, kto jeszcze się zastanawia, będę gorąco polecał lekcje w Music School.”
-pan Robert, zajęcia z Iryną Nawrocką