Misja i wizja

Wizja Music School

Naszą wizją jest rzeczywistość, w której każdy dorosły gra na instrumencie lub śpiewa, a spełnianie marzeń związanych z muzyką jest codziennością.

Misja Music School

Music School jest miejscem, w którym osoby dorosłe mogą znaleźć relaks i odprężenie po pracy, rozwijając hobby związane z grą na instrumencie czy śpiewem oraz spełnić muzyczne marzenia.

Zarówno we współpracy z uczniami, jak i firmami, odpowiadamy na potrzeby z najwyższym profesjonalizmem, stawiając na szybkość i dokładność obsługi, elastyczność i indywidualne podejście oraz dostarczanie wiedzy muzycznej na wysokim poziomie merytorycznym, dzięki współpracy z wykwalifikowaną kadrą, zapewniając przy tym optymalną cenę za nasze usługi.

Ponosimy odpowiedzialność za składane obietnice wysokiej jakości, terminowości oraz rzetelności prowadzonych działań. Nasza kultura organizacyjna nastawiona jest na szacunek do drugiego człowieka, charakteryzuje się dbałością o indywidualizm, inicjatywę, szczerość, wrażliwość i zaufanie. Jedną z najbardziej cenionych przez nas wartości jest odpowiedzialność za własne decyzje i płynące z nich konsekwencje.

Mamy realny wpływ na jakość kapitału kulturalnego mieszkańców naszego kraju, stwarzając możliwość rozwoju w dziedzinie muzyki.