Wybierz lokalizację: WarszawaŁódź

Zapraszamy do kontaktu: lodz@szkola-muzyki.pl lub telefonicznie: 733 869 020.

Na początek zachęcamy do skorzystania z lekcji próbnej, a jeżeli jesteś zdecydowany – do wybrania pakietu zajęć.

♫  LEKCJA PRÓBNA

Lekcja próbna nie jest obowiązkowa. Zachęcamy do skorzystania z niej, jeżeli chcesz wybrać świadomie i przekonać się, czy spodoba Ci się nauka w naszej szkole. Dla dzieci polecamy lekcje próbną trwającą 30 minut – jej cena to 40 złDla młodzieży i dorosłych polecemy lekcje próbną 50-minutową – jej cena to 60 zł.

♫  PAKIET – KIEDY PRZEKONASZ SIĘ, ŻE TO TWOJE HOBBY

Cena pakietu 4 zajęć to 320 zł.
Cena pakietu 12 zajęć to 900 zł.
Cena pakietu 20 zajęć to 1470 zł.

Każdy pakiet obejmuje zajęcia indywidualne 50-minutowe na wybranym instrumencie lub wokalne + GRATIS salę do ćwiczeń.

♫  PAKIET dla DZIECI – KIEDY TWOJE DZIECKO PRZEKONA SIĘ, ŻE TO WŁAŚCIWE HOBBY

Cena pakietu 4 zajęć to 199 zł.
Cena pakietu 12 zajęć to 560 zł.
Cena pakietu 20 zajęć to 900 zł.

Każdy pakiet obejmuje zajęcia indywidualne 30-minutowe dla dzieci na wybranym instrumencie lub wokalne + GRATIS salę do ćwiczeń.

♫  GRUPOWE ZAJĘCIA

.Umuzykalnienie z elementami muzykoterapii / Muzykoterapia dla dzieci

!Trwają zapisy! Zajęcia są organizowane w kameralnych grupach (mask. 6 dzieci), trwają 50 minut i mają miejsce w piątki i soby.  W piątki o godz. 16:00 działa grupa dla dzieci w wieku 4-6 lat.  Mamy również inne grupy wiekowe. Zajęcia prowadzi Alicja Szkudlarek oraz Dominika Duda. Cena pakietu 4 zajęć dla dzieci (od 2,5 roku życia) to 110 zł (UWAGA obowiązuje cena PROMOCYJNA: 80 zł)

.Beatbox dla (młodszej) młodzieży i dorosłych

!Trwają zapisy! Zajęcia są organizowane w kameralnych grupach (mask. 3-4 osób), trwają ok. 50 minut. Zajęcia są realizowane w 2 grupach wiekowych: (młodsza) młodzież oraz dorośli.  Mamy dostępne terminy w poniedziałki i wtorki. Zajęcia prowadzi Damian „Qla” Wójcik. Cena pakietu 4 zajęć to 120 zł.

.Śpiew dla dzieci i młodzieży

!Trwają zapisy! Zajęcia są organizowane w kameralnych grupach (mask. 3-4 osób), trwają ok. 50 minut. Zajęcia są realizowane w 2 grupach wiekowych: 7-12 lat (dzieci i młodsza młodzież) oraz 13-17 lat (młodzież i dojrzała młodzież).  Mamy dostępne terminy w piątki i soboty. Zajęcia prowadzi Marta Gabryelczak. Cena pakietu 4 zajęć to 120 zł.

♫  WYPOŻYCZENIE INSTRUMENTU DO DOMU

Wypożyczenie instrumentu dla Ciebie (naszego ucznia) do domu jest możliwe za kaucją i opłatą miesięczną. O szczegóły zapytaj bezpośrednio w siedzibie szkoły, mozesz je również uzyskać mailowo lub telefonicznie.

Cena i kaucja zależą od wybranego instrumentu oraz okresu (ilości miesięcy), za który dokonujesz płatności i wynoszą od 30 do 120 zł dla miesięcznej opłaty oraz od 250 do 1200 zł za kaucję.

Formy płatności

W siedzibie szkoły można dokonać płatności tylko gotówką. Zajęcia można opłacić także przelewem lub przez Dotpay. Każda lekcja, pakiet zajęć muszą zostać opłacone najpóźniej na 2 dni przed pierwszymi zajęciami, a w przypadku zajęć regularnych i kolejnej płatności w ciągu 2 dni od ostatniej opłaconej lekcji (płaność musimy otrzymać najpóźniej na dzień przed pierwszymi zajęciami w danym cyklu).*

Dane do przelewu:
Bank Bnp Paribas 41 1750 0012 0000 0000 4081 3667
Music School
al. Tadeusza Kościuszki 3 lok. 5, 90-418 Łódź

W tytule: imię, nazwisko, instrument (np. Miles Davis, gitara)
* W przypadku płatności przelewem w ostatniej chwili (np. ostatniego dnia przed zajęciami) prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu na adres: lodz@szkola-muzyki.pl.

Dotpay:
Opłaty za lekcję próbną i pakiet 4 lekcji można dokonać również za pomocą bezpiecznego systemu płatności Dotpay: