O Music School

Zapraszamy na muzyczny odpoczynek po pracy w centrum Warszawy, na Brackiej, w Music School.

Uczą u nas profesjonalni muzycy, aktywni zawodowo na scenie polskiej i zagranicznej.
Jesteśmy najlepszą szkołą muzyki dedykowaną osobom dorosłym.

Pomagamy dorosłym, spełniającym się zawodowo osobom odnaleźć chwilę rozluźnienia po pracy. Spełniamy marzenia, ucząc gry na instrumentach, rozwijając wokalne talenty oraz wspierając managerów w sprawnym posługiwaniu się głosem.

Zdjęcie przedstawiające 4 kobiety śpiewające wspólnie do mikrofonu

„Jestem bardzo zadowolony z zajęć z panią Kasią. Mój sposób mówienia uległ znacznej poprawie. Każdemu bym, polecił zajęcia z panią Kasią”

-pan Maciej Wolski, zajęcia z Katarzyną Bobin

„Music School to szkoła, do której uczęszczam od około 0,5 roku, uczę się w niej śpiewu. Lekcje  śpiewu wzmacniają mnie i realizuję mój cel- naukę śpiewania. Oprócz rozwoju w w/w dziedzinie, otrzymuję wsparcie szczególnie ważne, kiedy słabnę lub przeżywam kryzys. Uczę się również zdrowego egoizmu.”

-pani Joanna, zajęcia z Magdą Stróżek – Krzemińską

„Świetny nauczyciel, dostosowujący program i styl do potrzeb i umiejętności ucznia. Bardzo rzetelny, pomocny, pragmatyczny. Polecam wszystkim!

-pan Jakub, zajęcia z Bolkiem Jezierskim

„Jestem bardzo zadowolony z lekcji w Music School. Pani Iryna jest znakomitą nauczycielką, cierpliwą. Każdemu, kto jeszcze się zastanawia, będę gorąco polecał lekcje w Music School.”

-pan Robert, zajęcia z Iryną Nawrocką

„Prowadząca zajęcia wykazała olbrzymie zainteresowanie oraz zaangażowanie w prowadzone zajęcia, wykazała się także cierpliwością i entuzjazmem wobec ukrytego 🙂 talentu”

-pani Beata, zajęcia wokalne

„Szkoła jest zajebista.
Jakub jest mistrzem.
Andrei jest super.”

-pan Tomasz, zajęcia z Andreiem Yermakou oraz Jakubem Dmeńskim

„Polecam Music School za podejście do uczniów. Są bardzo dobrą, towarzyską szkołą i zawsze oferują ciekawe lekcje. W ich duszy gra muzyka. Jest dużo śmiechu i ćwiczeń, które wyćwiczą nawet laika. :)”

-pan Adam Milewski, zajęcia wokalne

Biznesmen grający na gitarze

Dzięki autorskim programom zajęć oszczędzamy czas naszych Gości- już jedna godzina zajęć w tygodniu wystarczy, aby z powodzeniem realizować muzyczną pasję. Pomagamy spełniającym się zawodowo dorosłym odnaleźć ukojenie w muzyce, poprzez nauczanie gry na instrumentach oraz zajęcia wokalne.

Więcej informacji: biuro@szkola-muzyki.pl

tel. 796 018 825

Szanowni Państwo, ponieważ lokal mieści się na trzecim piętrze w kamienicy bez windy, osoby niepełnosprawne, które mają problem z poruszaniem się, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny. Dla takich osób przewidujemy możliwość dojazdu nauczyciela do domu, warunki ustalane są indywidualnie.