Mastell

Mastell massage & day spa, to salon masażu i day spa w Warszawie, w którym zaznasz relaksu, odprężenia, znajdziesz drogę do naturalnego piękna i zdrowia. To salon, który inspiruje i kreuje nowy, zdrowy styl życia.

Zespół Mastell to pełni pasji i zaangażowania profesjonaliści, przygotowani do spełniania oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. To ludzie gotowi zmienić Ciebie i Twoją codzienność, posiadający wspaniałe umiejętności potwierdzone dyplomami oraz korzystający z nowoczesnych metod. Masaż w wykonaniu naszych terapeutów zniweluje ból, zapewni relaksujące doświadczenie, a zabiegi Spa wprowadzą Twoje ciało w stan wyciszenia.

W naszej ofercie znajdziecie masaże – lecznicze, relaksacyjne, dla dwojga, dla kobiet w ciąży, zabiegi Spa, zabiegi na twarz.

Serdecznie zapraszamy do naszego Day Spa.

OPIS NAGRÓD

Karta podarunkowa na MASAŻ RELAKSACYJNY 60 minut

Wartośc 129 zł

Masaż relaksacyjny ciepłym olejem to jeden z najpopularniejszych masaży, to czarodziejski, zmysłowy rytuał dla ciała, duszy i umysłu. Głęboko relaksuje, odpręża, przywraca siły i energię. W zależności od upodobań naszych Gości, masaż możemy wykonać bardzo delikatnie lub mocniej – ponieważ każdy z nas inaczej postrzega relaks. Bez względu na to czy będzie on mocniejszy czy delikatny, zawsze wykonujemy go w specjalnie przygotowanym gabinecie i najwyższej jakości ciepłym olejem, dostępnym w kilku zmysłowych zapachach. Olejek rozpieszcza skórę przyjemnym ciepłem, rozluźnia blokady i napięcia mięśniowe, a spokój, blask świec, sącząca się muzyka i zmysłowy zapach odpręża i wprawia w doskonałe samopoczucie.

Logo-vertical2

Karta podarunkowa na MASAŻ MASŁEM SHEA 60 min.

Wartośc 159 zł

Masaż masłem Shea zniewala ciało ciepłem i aksamitnym dotykiem i obezwładnia zmysły niepowtarzalnym, aromatycznym zapachem. Wprawia w stan głębokiego odprężenia, relaksu, przywraca harmonie duszy i ciału. Ta wyjątkowa ceremonia z zastosowaniem naturalnego masła zawierającego bogactwo w postaci witamin A, E, F i zbawiennych kwasów tłuszczowych działa odmładzająco odbudowując warstwę lipidową skóry i pobudzając do wytwarzania kolagenu. Skóra staje się wyraźnie ujędrniona, wygładzona i pozostaje długo nawilżona. Masło Shea stanowi naturalną barierę chroniącą przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych i pomaga zniwelować przebarwienia. Jest także sprzymierzeńcem w walce z cellulitem i rozstępami. Masaż szczególnie polecany dla skóry przesuszonej oraz wrażliwej i normalnej.

Karta podarunkowa na MASAŻ KLASYCZNY

Wartośc 129 zł

Masaż klasyczny jest najczęściej stosowanym masażem. Wpływa pozytywnie na samopoczucie, usuwa zmęczenie, zmniejsza nadmierne napięcie mięśni. Dzięki stosowaniu odpowiednich technik pobudza układ krążenia, ułatwia pozbywanie się przez organizm szkodliwych produktów przemiany materii, wzmacnia mięśnie, kości i stawy. Sprzyja regeneracji sił i eliminuje ujemne efekty stresu. Stosowany regularnie przeciwdziała starzeniu się i wiotczeniu skóry, ujędrnia mięśnie i poprawia stan zdrowia, staje się integralną częścią zdrowego stylu życia.
W zależności od potrzeb masaż klasyczny może być masażem całego ciała lub skupiać się na plecach.

Dołącz do naszego koncertu i wygraj nagrody! Zarezerwuj darmowe zaproszenia: biuro@szkola-muzyki.pl