MAKSYMILIAN PACH

Maksymilian Pach to nasz nauczyciel gry na perkusji. Sam na tym instrumencie gra od 11 roku życia, kiedy zaczął uczęszczać do Tarnowskiej Szkoły Muzycznej. W tym czasie zajął trzecie miejsce na ogólnopolskim konkursie gry na zestawie perkusyjnym w Opolu.

Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie oraz Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki estradowej. Współpracował i nadal współpracuje ze znanymi oraz mniej znanymi artystami polskiej sceny muzycznej. Uczestniczył w produkcjach telewizyjnych, audycjach radiowych oraz współtworzył spektakle teatralne. Niezależnie od muzyki interesuje się ekonomią co doprowadziło go do podjęcia i ukończenia studiów o tej specjalności.

Jeśli chcesz nauczyć się grać na perkusji, cierpliwy i wyrozumiały Max pokaże Ci wszystko krok po kroku.