Maciek Papalski

Maciek Papalski

– ukończył Autorską Szkołę Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II stopnia im. K. Komedy w klasie gitary elektrycznej, później przez dwa lata kontynuował naukę w studium jazzu w szkole im. F. Chopina w Warszawie.

Uczestniczył m. in. w autorskim projekcie Piotra Pniaka (ex Proletaryat), kabarecie „Filip z Konopi” (występując z Andrzejem Rosiewiczem, Krystyną Sienkiewicz, Stanisławem Zygmuntem); udzielał się w licznych nagraniach studyjnych.

Pracował jako redaktor pisma branżowego „Gitarzysta” gdzie co miesiąc przez trzy lata zajmował się transkrypcjami i nagraniami głównie (i na szczęście) rockowych utworów; na koncie również wywiad z gitarzystą TOTO Steve Lukather’em oraz Steve Vai’em . Wspólnie z zespołem Dianoya wydał w 2010 roku płytę „Obcurity Divine”.

Od 2012 roku gitarzysta autorskiego zespołu Malwiny Kusior piosenkarki warszawskiego teatru muzycznego Roma; na koncie liczne koncerty w całej Polsce. Działa również w projekcie autorskim UNITY, z którym za pośrednictwem amerykańskiej wytwórni TMG wydał w 2014 debiutancki album „Promised Land”. W międzyczasie szlifuje rockandrollowy warsztat z kapelą ANTYRADIO COVERBAND (oficjalny zespół stacji radiowej ANTYRADIO), występując na wspólnych scenach u boku takich zespołów jak Perfekt, Hunter, Oddział Zamknięty.

 

Maciek_Papalski_4

Gitarowa szkoła rocka z Maćkiem!

Zapraszamy na gitarową szkołę rocka z Maćkiem Papalskim!

Gitarowa szkoła rocka to autorski program nauczania gitarzysty zespołu Unity oraz Antyradio Coverbandu!

Zapoznasz się z najciekawszymi utworami muzyki rockowej- oto gratka dla prawdziwych rockmanów!

Zapisz się już dzisiaj na lekcję próbną z Maćkiem i rozpocznij muzyczną przygodę w Music School!

 

 

Zapraszamy!

 

 

Optimized with PageSpeed Ninja