Kursy przygotowujące ze śpiewu do szkół teatralnych i muzycznych

Marzysz o tym aby dostać się do publicznej szkoły muzycznej typu PSM lub AMuz, ale nigdy nie śpiewałeś?

Chciałbyś przygotować się do egzaminów szkół teatralnych, ale problemem stanowi to, że wydaje Ci się, że nie umiesz śpiewać?

Nasi nauczyciele mają doświadczenie w przygotowywaniu młodzieży i dorosłych do takich egzaminów. Nie pozwól na to, aby braki w umiejętności śpiewania zamknęły Ci drogę na wymarzone studia. Nawet jeśli inni nauczyciele mówili Ci, że nie masz talentu, często jest to do rozwiązania poprzez pracę nad podstawami technicznymi. Pomożemy Ci tak dobrać repertuar, aby pokazać wszystko to co umiesz najlepiej, a zamaskować wszelkie niedoskonałości. W większości przypadków to właściwy dobór repertuaru stanowi klucz do pomyślnego zdania egzaminów. Nie czekaj, pomożemy Ci!