Klasyczny efekt "WOW"

Pierwszy i jedyny na rynku

Klasyczny efekt „WOW”, czyli

Kurs muzyki klasycznej dla dam i gentlemanów!

• Odczuwasz niepokój, kiedy temat rozmów kuluarowych schodzi na muzykę poważną?
  • Nie masz czasu, aby śledzić aktualne wydarzenia muzyczne?
  • Czujesz się nieswojo w operze czy filharmonii?
  • Nie pamiętasz ważnych nazwisk i tytułów?

Wiedza wymaga przypominania. Pomożemy Ci zyskać garść informacji, które sprawią, że zabłyśniesz podczas biznesowych smal talk-ów, odkryjesz przyjemność ze słuchania muzyki klasycznej, dowiesz się o aktualnych, ważnych wydarzeniach muzycznych… Dodatkowo poznasz związki muzyki z polityką i gospodarką oraz zapoznamy Cię z aktualnym repertuarem Filharmonii i Opery, abyś świadomie wybrał, na co zabrać ukochaną/ ukochanego, a na co partnera biznesowego.

Kurs muzyki klasycznej to 15 godzin prowadzonych przez specjalistów w swoich dziedzinach. Obecnie prowadzimy zapisy na kurs grupowy, który ruszy od września.

W opcji specjalnej prowadzimy również kurs w trybie indywidualnym.
Zapisy oraz pozostałe informacje: biuro@szkola-muzyki.pl lub telefonicznie: 796 018 825.

kurs muzyki klasycznej