Impresariat

Music School współpracuje z wieloma bardzo dobrymi muzykami, reprezentującymi różne style muzyczne.

Ponieważ pośredniczymy pomiędzy światem biznesu a światem profesjonalnych muzyków, pomożemy Państwu dobrać odpowiedniego artystę, który poprowadzi firmową konferencję, warsztaty dla pracowników czy też wystąpi jako gwiazda wieczoru na konferencji.

Nasza działalność jako impresariat to również organizacja muzycznych warsztatów dla dzieci.

Nasi muzycy to ludzie cechujący się najwyższym profesjonalizmem, ciekawą osobowością, rzetelnością, bardzo dobrymi zdolnościami komunikacyjnymi.

Niezależnie, czy interesuje Państwa muzyka klasyczna, jazz, pop, rock czy konkretny repertuar- jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapytania prosimy kierować na: ewa@szkola-muzyki.pl

Jeśli nie są Państwo pewni, co wybrać, chętnie doradzimy.

Obecnie w ramach impresariatu współpracujemy z następującymi wykonawcami:

Ludwina „Lufa” Pol (wcześniej Popielarz)- wokalistka, muzyka rozrywkowa, covery popularnych piosenek.

Marcin Banaszek Trio– trio muzyków jazzowych, niezwykle ciekawe covery popularnych utworów w aranżacji jazzowej, coś nie tylko dla koneserów, ale również dla miłośników muzyki energicznej, ciekawej, oryginalnej.

Equilibri Duo– duet marimbowy, aranżacje znanych kompozycji muzyki filmowej oraz klasyki muzyki rozrywkowej, w realizacji na jedną bądź dwie marimby, idealny wybór dla miłośników oryginalnych, nieoczywistych brzmień.

Sławek Pogoda– gitarzysta, różne gatunki muzyczne.

Leonardo Silva Vilhena– bardzo uzdolniony muzyk- Brazylijczyk, prowadzi warsztaty gry na bębnach oraz gra na ukulele.