Zapraszamy na grupowe zajęcia wokalne dla dzieci w wieku powyżej 12 lat.
Pierwsze zajęcia 16.10.2015.

Śpiew rozrywkowy – warsztaty wokalne
Zapraszamy w piątki, godzina 18:00 – 19:30

Cena za jeden warsztat (1,5 godziny) to 55 zł.

Prosimy, aby każdy z uczestników przygotował fragment dowolnej piosenki wraz z podkładem muzycznym.

Zapisy trwają! Prosimy o kontakt: tel. 796 018 825 lub biuro@szkola-muzyki.pl

Zapraszamy na grupowe warsztaty wokalne dla młodzieży.

Marzysz o karierze muzycznej? Występujesz na scenie, śpiewasz?
Zadbaj o swój talent, bądź z nami w piątek 16.10.2015!

Podczas śpiewania zadbamy o prawidłowy oddech i jego podparcie. Rozwiniesz barwę i skalę głosu, nauczysz się wykorzystywać rezonatory, poprawisz dykcję i intonację.

Na zajęciach każdy z uczestników śpiewa taki repertuar, jaki lubi – pop, soul, jazz, musical, piosenka aktorska czy w końcu, do czego zachęcamy najbardziej, kiedy już odnajdziecie własny pomysł na siebie – muzyka autorska!

Warsztaty śpiewu rozrywkowego prowadzi  Kinga Miśkiewicz-Hoffmann – wokalistka, muzyk i autorka tekstów projektu synthpopowego „Furia Futrzaków”-  zobacz teledysk Kingi!

Oprócz śpiewania autorskiego materiału Kinga Miśkiewicz-Hoffmann współpracuje także z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej m.in. Ten Typ Mes i in., jest także lektorką (Program Trzeci Polskiego Radia), psychologiem i wykwalifikowanym nauczycielem emisji głosu.

Więcej informacji o prowadzącej na jej stronie www.wokalistyka.pl