CUD Grochów

CUD GROCHÓW Studio Rozwoju i Edukacji to wyjątkowe miejsce na Pradze Południe zajmujące się holistycznym wsparciem w rozwoju człowieka w obszarach CIAŁA, UMYSŁU i DUSZY. Naszą ideą jest kompleksowość – wychodzimy z założenia, że człowiek jest integralną całością, a realne wsparcie to takie, które bierze pod uwagę wszystkie te obszary. Wspieramy rozwój człowieka zarówno poprzez szereg konsultacji indywidualnych ze specjalistami, poprzez zajęcia pracy z ciałem, jak i liczne warsztaty i szkolenia, grupy rozwojowe i grupy wsparcia.

CIAŁO: Praca z ciałem, na którą zapraszamy to m.in. joga, qi gong, terapia tańcem i ruchem, zajęcia z technik relaksacyjnych, praca z głosem czy masaż. Te zajęcia pozwalają lepiej poznać swoje ciało, jego ograniczenia i potrzeby, oswoić i nauczyć się z nim żyć w przyjaźni.

UMYSŁ:Nasi specjaliści z różnych dziedzin z chęcią wspierają w rozwoju osobistym, pokonywaniu trudności życiowych i dbaniu o swoje potrzeby. W naszym ośrodku można spotkać się z psychologiem, psychoterapeutą, life i business coachem, terapeutą uzależnień, mediatorem rodzinnym itp.

DUSZA: To przestrzeń dla rozwoju emocjonalnego i duchowego. Organizujemy liczne warsztaty psychoedukacyjne, zajęcia związane z medytacją, pranajamą czy technikami uważności mindfulness, prowadzimy grupy wsparcia itp.

Ośrodek CUD Grochów powstał z pasji do pracy z ludźmi i chęci niesienia wsparcia zarówno osobom poszukującym rozwoju, jak i osobom w kryzysie.

Studiu Cud Grochów ufundowało nagrodę w postaci jednego karnetu (4 wejścia) na zajęcia grupowe pracy z ciałem, umysłem i duszą w naszym ośrodku. W ramach karnetu można skorzystać z takich zajęć jak rozgrzewki głosowe, joga, pilates stretching, medytacja i relaksacja, tai chi czy chińska gimnastyka dla zdrowia i długowieczności qi gong.

Karnet ma wartość 120zł i jest ważny przez miesiąc od daty otrzymania.

Studio _CUD_345x200

Optimized with PageSpeed Ninja