Certyfikaty - klasa fortepianu

Nasi dorośli Uczniowie mogą podejść do naszego wewnętrznego egzaminu sprawdzającego wiedzę.
Egzamin z umiejętności gry na pianinie odbywać się będzie dwa razy do roku: na przełomie stycznia i lutego oraz w drugiej połowie czerwca.

Egzamin można zdawać na jednym z trzech poziomów: podstawowym, średniozaawansowanym oraz zaawansowanym.

Na każdym poziomie oceniania jest: muzykalność, rytmiczność, artykulacja, dynamika. Dodatkowo należy wykonać zadania przygotowane przez nauczycieli (lista zadań dostępna w sekretariacie).

Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu wystawiany jest certyfikat potwierdzający umiejętności.

Celem poznania ceny za podejście do egzaminu na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym lub na poziomie zaawansowanym skontaktuj się z nami. Certyfikaty wystawiane są w ramach opłaty za egzamin.