ANNA SOCHACKA

Ania jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziałach Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu.

Od 1999 roku współpracuje z gwiazdami polskiej sceny muzycznej przy nagrywaniu płyt oraz podczas koncertów. Współdziałała m.in. z Zbigniewem Wodeckim, Krzysztofem Krawczykiem, Maryla Rodowicz, Kasia Cerekwicką, Ewelina Flintą czy Reni Jussis.

Jej wyjątkowe umiejętności pozwoliły dojście do półfinału jednego z najbardziej prestiżowych konkursów dla twórców piosenek UK Songwriting Contest.

Jako wokalistka i aktorka przez lata realizowała się w Teatrze Studio Buffo biorąc udział w takich spektaklach jak m.in. Metro, Obok nas, Przeżyj to sam, Niedziela na Głównym czy Ukochany Kraj.

Głos Ani może być znany przede wszystkim dzieciom ze względu na jej działalność dubbingową w takich produkcjach jak Król Lew 2, Kraina Lodu, Mój Brat Niedźwiedź, Toy Story 2, Mała Syrenka, Zaczarowana, Kim Kolwiek, Fineasz i Ferb, Mój Mały Kucyk czy High School Musical. Wolny czas przeznacza na swoje pasje, którymi są muzyka, malarstwo, taniec, rysunek, psychologia czy songwriting.

Jeśli szukasz lekcji śpiewu z zawodowym muzykiem, koniecznie zapisz się na zajęcia do Ani! Na pewno nie pożałujesz!