AMALIA OBRĘBOWSKA

Amalia to nasza Nauczycielka gry na skrzypcach. Jeśli właśnie nauka gry na skrzypcach chodzi Ci po głowie w ostatnim czasie – lekcje gry z Amalią to świetny pomysł!
Amalia Obrębowska – skrzypaczka, studentka kierunku Jazz i muzyka estradowa na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Absolwentka szkół muzycznych I i II stopnia im.Karola Szymanowskiego w Warszawie. Laureatka wyróżnienia
w konkursie na Nową Nadzieję Jazzu na Novum Jazz Festival 2016 w Łomży. Brała czynny udział w wielu festiwalach muzycznych m.in. La Folle Journee, sSAFka – Student Art Festival, IŚA – Integracja Środowiska Artystycznego. Gra zarówno muzykę klasyczną jak i rozrywkową. Chętnych uczy również improwizacji. Jej podejście do ucznia jest indywidualne i elastyczne. Stara się aby jej podejście do muzyki było inspiracją dla uczniów.