Zajęcia muzyczne to doskonały sposób na kreatywne odprężenie i rozwijający relaks, ale czasem potrzebujemy ruchu na świeżym powietrzu w zakresie nieco szerszym, niż przemykanie po gitarowych strunach przy letnim ognisku. Music School w zakresie działań sportowych rekomenduje zajęcia w Akademii Tenisowej Piotra Raciborskiego.

W Akademii uzyskają Państwo kompleksową usługę- od pomocy w doborze sprzętu tenisowego, poprzez naukę gry w optymalnym tempie, możliwość brania udziału w obozach wyjazdowych, do profesjonalnego serwisu rakiet tenisowych. Zajęcia prowadzone są w trybie indywidualnym lub grupowo.

Piotr Raciborski- absolwent AWF-u Warszawskiego i pięciokrotny Mistrz Polski, zaprasza do nauki gry w tenisa. Akademia Tenisa posiada 20 letnie doświadczenie w zakresie szkolenia tenisowego.

Od maja zajęcia odbywają się na terenie Ośrodków: WOSiR SOLEC ul. Solec 71 i  TKKF Olszynka Grochowska ul. Osowska 15.  Zajęcia prowadzone są zarówno  indywidualnie jak i grupowo, na każdym poziomie zaawansowania i w każdym wieku.

W ramach współpracy z Music School, dla naszych Uczniów przewidziana jest zniżka w wysokości 10%. Zachęcamy do sportu na wiosnę! Akademia Tenisowa zaprasza sympatyków Music School na kort!